Контекстна реклама або чому сайт не приносить прибутку

Часто трапляється, що коли вже створено сайт реально існуючої компанії, але прибутку він чомусь не приносить. Знайома ситуація? Такий стан справ досить обурливий, адже для підтримки сайту ви оплачуєте кожен місяць хостинг, обслуговування і витрачаєте ще якісь певні сили щоб він існував. Хтось навіть працює над тим, щоб вивести його в топ по пошуковим запитам, але все марно. Сайт просувається не ближче ніж до першої п’ятірки сторінок.

Вихід є! Крім грамотного SEO просування важливо пам’ятати про рекламу. Як витративши трохи грошей залучити на сайт потенційних клієнтів? Все просто! Вам потрібна контекстна реклама, Чернівці в курсі останніх актуальних новин в цій темі!

Можливі широкі можливості настройки реклами: враховуючи ваш регіон і навіть тип пристрою з якого переглядають ваш сайт.

Все це дозволить контролювати охоплення ЦА. Продуктивно ще те, що оголошення (контекстна реклама) показується абсолютно безкоштовно, а оплачується тільки клік зацікавленої людини. Від суми рекламного бюджету залежать покази на перших позиціях. А далі можна подумати над тим, що ефективніше Яндекс Директ або Google AdWords?

Якщо Ви вирішили відкрити інтернет магазин

Відкриваючи в мережі Інтернет магазин важливим питанням стає вибір платформи, на якій він буде створений. Це може бути платна або безкоштовна платформа (open source).

Платні системи управління контентом наприклад «NetCat», «UMI CMS», «бітрекс», «HostCMS», «AmiroCMS» і т. д. вже готові до роботи, їх потрібно тільки адаптувати під себе.

У систем є техпідтримка, але немає можливості самостійно додавати функціонал сайту, для цього потрібно купувати додаткові модулі.

Якщо ж будувати інтернет-магазин з відкритим вихідним кодом (open source). Важливо розуміти, що це означає, що над створенням модулів працюють програмісти з усієї планети.

Тут можна розраховувати на безліч різноманітних доповнень і будь-якому фахівцю під силу внести зміни на сайті. В цьому випадку ви отримуєте повний набір функцій за невелику плату.

З безкоштовних платформ рекомендується вибирати спеціалізовану. Часто магазини будуються і на Joomla або WordPress, але це в тому випадку, якщо планується невеликий магазинчик.

Важливо пам’ятати, що якщо ви плануєте зростання компанії і розширення асортименту, то краще розглянути відразу Opencart. Ця платформа створена спеціально для інтернет-магазинів.

Кому потрібна мобільна версія сайту?

Багато власників сайтів, потенційних в тому числі, замислюються чи потрібна їм мобільна версія сайту.

Не секрет, що світ у своїй динаміці тільки прогресує і з кожним днем все більше людей використовують можливості гаджетів, а саме планшетів і смартфонів.

Тому питання, як буде виглядати сайт в очах даної публіки, досить важливе.

Дивно, але факт: менше половини відвідувачів Інтернету використовують ПК. На смартфонах, планшетах і комп’ютерах веб-сторінки відображаються по-різному. Важливо, щоб відвідувачі могли зручно ознайомитися з інформацією на сайті, можливо зробити замовлення або написати в службу підтримки.

Іноді в застарілих версіях сайту немає масштабування тексту під розмір екрану. Імовірність, що користувач або клієнт покине таку сторінку зайшовши на неї зі смартфону дуже велика. Так губляться потенційні клієнти.

Найчастіше власники сайтів можуть вважати, що адаптивний дизайн — це дрібниця неварта уваги, але рівно до тих пір, поки не виявлять її привілеїв і не побачать піднятої конверсії завдяки адаптації інтерфейсу під смартфони та планшети.

Втратити клієнта простіше, ніж знайти або повернути, тому скористатися наявними можливостями і йти в ногу з часом відмінний спосіб залучення і збереження клієнтів.

Адаптація сайту Чернівці або якщо у вас будь-яке інше місто — для нас нетривіальне завдання. Але наші програмісти зможуть внести зміни, розібратися в чужому коді і успішно розв’язати це завдання вам на користь!

Коли потрібний редизайн сайту?

Основною причиною через яку власники сайтів хочуть зробити редизайн — їх низька ефективність.

Простіше кажучи, коли існуючий прибуток від онлайн-ресурсу перестає вас влаштовувати.

собливо це засмучує, коли асортимент товарів / послуг або інформації збільшується, а конверсія — ні.

Як показує статистика — успішні інтернет-магазини регулярно використовують різні способи для зміни дизайну і вдосконалять його зручність.

Якщо ви сумніваєтеся в тому, чи зручний ваш інтернет-ресурс— прийшла пора замовити редизайн сайту, Чернівці — місто нашої веб-студії, але ми можемо співпрацювати з вами де б ви не знаходились!

Можливо, у вашому випадку можна обмежитися лише деякими доробками — ми готові обговорити ваш випадок абсолютно безкоштовно і проаналізувати такі сфери:

загальне враження сайту;
дизайн;
юзабіліті;
адаптивність;
функціональність;
хостинг;
sео та інше.

Звертайтеся в нашу веб-студію, ми будемо раді продуктивній співпраці!