Чому не варто займатися просуванням сайту самостійно?

Вивчаючи статті з просування сайтів в Інтернеті, складається враження, що займатися просуванням веб-ресурсу під силу навіть людині, яка ніколи в своєму житті не стикалася з пошуковою оптимізацією, тобто SEO.

Проте ми не радимо тішити себе ілюзією того, що просування сайту — це просто і легко.

Пошукова оптимізація вимагає професійного підходу SЕО, Чернівці здійснять комплексну роботу, аналізуючи конкурентне середовище, щоб Ваш сайт в короткі терміни потрапив в ТОП і утримувався на цій позиції.

Самостійне просування сайту

Просування сайту ЧернівціСамостійне просування сайту, якщо цим займаються не професіонали, погрожує не тільки зволіканням у функціонуванні веб-ресурсу, але і втратою попередніх досягнень.

Якщо хочете звернутися до SЕО-фахівцяів, які відповідають за просування сайтів, Чернівці в обличчі нашої веб-студії — кращий вибір, так як ми професіонали у сфері програмування, дизайну та SEO-оптимізації.

Якщо Ви ще сподіваєтеся, що зможете займатися просуванням сайту без сторонньої допомоги, то подумайте про ці нюанси, які перешкоджають роботі:

відсутність досвіду;
використання неперевіреної інформації, яка може призвести до накладення санкцій і фільтрів;
наявність помилок на початку просування сайту і відсутність позитивних результатів в майбутньому.

Зрештою, самостійна розкрутка сайту призведе до втрати дорогоцінного часу

Адже на вивчення потрібної інформації, аналіз сайтів-конкурентів буде витрачено кілька тижнів, а то і місяців.

Ми пропонуємо довіритися нашій веб-студії, щоб Ваш сайт не простоював, а почав приносити дохід бізнесу негайно, виходячи в ТОП пошукових систем залучаючи цільову аудиторію.