Основи веб-дизайну

Професія web-дизайнера пов’язана з оформленням інформації для сайтів. Це і розробка логотипів, банерів, інтернет-презентацій, а також все те, що стосується графічного відображення на сторінках Інтернету.

Тут потрібно художній смак, навички роботи з графічними програмами і знання інтернет-технологій.

Загальна ідея веб-дизайну

Веб-дизайн Чернівці

Основне завдання web-дизайнера — створювати проекти, які зацікавлять користувачів своєю концепцією, видом і подачею.

Дизайн сайту повинен справити враження, відвідувач повинен захотілося на ньому залишитися і продовжити досліджувати, шукати, вивчати потрібну інформацію.

Користувачі перші кілька секунд оцінюють ресурс на емоційному рівні, і дизайнеру важливо домогтися утримання уваги користувача хоча б одним елементом на сторінці.

Чіпляє родзинкою сайту може стати його загальний зовнішній вигляд, юзабіліті, вдало підібрані шрифти, картинки, інфографіка, інше.

Атмосфера сайту, його сприятливий вид створюються не тільки за допомогою сучасних дизайнерських прийомів, але і шляхом витриманого балансу.

Гармонія — поняття естетичне, в якому шкідливо зловживання фотошопний ефектами, заїждженими клипартами і типовою інформацією.

Якщо потрібен якісний веб-дизайн, Чернівці можуть вирішити задачу різноманітними способами.

Кілька тез, які допоможуть у створенні цікавого контенту:

використання інтуїтивно зрозумілих, акуратних іконок;
унікальні, доречні зображення;
колірна гамма в цілому;
правильно підібрані шрифти
структурована текстова інформація.
прийоми, які можуть також зачепити увагу, зламавши деякі стереотипи. Не варто забувати про такі речі, як різноманітність, контраст, акцент.

Веб-дизайн вчить таким речам, як вдале розташування елементів по сітці, симетричне розташування, золотий перетин для створення зрозумілого і легко сприймається структури контенту.Не секрет, що вихід за рамки і гра проти правил.

Якщо вам необхідна розробка дизайну для сайтів Чернівці — місто, який має в своєму розпорядженні фахівцями даного напрямку.

Напишіть або зателефонуйте нам, і ми відповімо на всі ваші запитання.