Розробка сайтів — багаторівневий, складний процес. Приблизно так виглядають його етапи:
визначення цілей та задач проектованого ресурсу;
визначення типу сайту (сайт-візитка, CMS, сайт-каталог, інтернет-магазин, флеш-сайт;
визначення цільової аудиторії;
стиль і навігація ресурсу (в процесі переговорів з клієнтом з’ясовуються переваги майбутнього проекту з конкретними функціями);
розробка графічного дизайну сайту, логотипа компанії, робота над юзабіліті;
HTML-кодування, верстка сторінок;
веб-програмування. Можливість за допомогою сайту працювати з клієнтами, обробляти замовлення, обмінюватися інформацією. Настройка автоматизації роботи з сайтом;
детальне тестування в різних умовах, перевірка функціонування в різних типах браузера, адаптивний дизайн;
публікація в Інтернеті (хостинг). Реєстрація імені сайту.

Терміни створення сайту варіюються приблизно від 2 тижнів до 2 місяців. Все залежить від складності Вашого проекту, швидкості нашого спілкування і т. д. Однозначно, чим більше функцій має виконувати сайт, тим складніше і довше буде проходити робота по його створенню. Для економії вашого і нашого часу ми пропонуємо скласти технічну задачу (бриф), для визначення ваших побажань.

Ми можемо проводити фінансові операції за допомогою електронних систем, банківських операцій, також можна розрахуватися готівкою за особистої зустрічі.

Так, ми можемо працювати на таких умовах, в якій точці світу Ви б не були — ми з радістю зробимо для Вас сайт під ключ, Чернівці – наше місце розташування. Наше спілкування буде відбуватися за допомогою Інтернету (електронна пошта, Skype і так далі).

Відповідь буде сугубо індивідуальна для кожного клієнта. В основному на ціну впливає:
складність сайту (яким буде його функціонал);
складність дизайну;
і об’єм.